< YASAM


Firma YASAM działa na polskim rynku od 1999 roku, początkowo jako działalność gospodarcza osoby fizycznej, od maja 2007 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest firmą produkującą urządzenia sterujące do szeroko pojmowanej techniki grzewczej. Specjalizuje się w produkcji regulatorów do pieców stałopalnych centralnego ogrzewania dla mieszkalnictwa jedno i wielorodzinnego.

Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował dalszy rozwój firmy, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 2001 roku zaczęła specjalizować się również w produkcji regulatorów do innych urządzeń takich jak.: kominki z płaszczem wodnym, kotły z podajnikami retortowymi, kolektory słoneczne, pompy cyrkulacyjne oraz specjalistyczne chłodnie mleka.

Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego - firma rozrastała się coraz bardziej wprowadzając do swojej oferty coraz to nowsze modele regulatorów jak również osprzętu kotlarskiego w tym pomp co i cwu, nadmuchów, podajników, kolektorów słonecznych, systemów instalacji co, cwu i zw.

Obecnie jesteśmy największą firmą tego typu w Grajewie. Prowadzimy duże inwestycje zarówno w kraju jak i za granicą. Z roku na rok odnotowujemy wzrost produkcji regulatorów.

Dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Lokalizacja

Wojska Polskiego 76
19-203 Grajewo

Godziny otwarcia

Pon-Pt (7.00-18.00)
Sob (7.00-15.00)
Nd (Zamknięte)